Çengel nakliyat firması evden eve taşımacılık hizmetine 2002 yılında başladı. Küçük bir işletme olarak başlayan nakliyat firması her geçen yıl hizmet filosunu geliştirerek çankırı’nın bütün ilçelerinde ve bölgelerinde hizmet vermeye başladı. Mesafe tanımaksızın taşımacılık hizmetine devam eden firmamız eğitimli kadrosu ile taşımacılıkta profesyonel hizmet vermeye devam ediyor.

Çengel nakliyat firması çankırı evden eve nakliyat hizmetlerini kusursuz alabilirsiniz.  Firma kurumsal firma olarak hizmet verdiği için kişilerden bağımsız hareket eder. O yüzden bütün işler bir plan dahilinde gerçekleşir. Planda yaşanacak aksaklık müşterilerimizi mağdur edeceğini bilen ekiplerimiz işlerine sıkıca sarılır. Size verilen tarih ve saate sadık kalınarak hizmet verilir.

Çankırı evden eve nakliye konusunda destek alabileceğiniz çengel nakliyat firması ile her türlü eşyanız Türkiye’nin her noktasına uygun fiyata taşıyabilirsiniz.  Taşıma işini sorunsuz yapan firmanın mutlu müşteri kervanına katılmak için bizimle iletişime geçin. Nakliyat konusunda güvenilir sigortalı taşıma işini firmamıza vererek taşıma konusunda sıkıntısız bir süreç yaşayabilirsiniz. Ne yaptığını bilen işine özenen firmamız kısa sürede çankırı ilinin en gözde nakliyat firması haline geldi.

Çengel Taşımacılık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir