Hakkımızda

Neden Bizim Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Evden Eve Nakliyat ve hizmetlerinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışan son derece özenli firmamız, yedi gün yirmi dört saat çalışma özelliği ile Avrupa standartlarını hedef alarak evden eve nakliyat hizmeti sürdürmeye devam etmektedir.

Nakliye teknolojisinin ve prensiplerinin değişip gelişim göstermesi ile beraber Evden Eve Nakliye Firmaları da büyük ölçüde değişip gelişti. Yıllardır nakliye sektörünün içerisinde bulunan ve sizlerin istekleri doğrultusunda çalışmalarını hızlı ve başarılı bir şekilde gerçekleştiren evden eve taşımacılık firmamız da bu büyük değişime ayak uydurdu. Nakliye işlerinde eskisi gibi nakliyeci firmayı bul fiyatta anlaş, daha sonra eşyalarınızı taşıyacak hamallar ile ayrı anlaş dönemi eskide kaldı. Yeni teknolojide Web sitemiz sayesinde bizlere e-posta yollayarak veya iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak nakliye işinizi oldukça titiz, dikkatli ve kaliteli yaptırabilirsiniz.

Nakliye işlerini yaparken firmamızda çalışan personellerimiz son derece dikkatli ve profesyonel çalışanlardır. İşini son derece dikkatli ve profesyonel gerçekleştiren çalışanlarımız eşyalarınıza küçük bir çizik hasarı dahi vermeden evden eve taşır. Nakliye işlerinizde firmamızı tercih ederseniz gözünüz arkada kalmadan evden eve nakliyeniz yapılır.

Nakliyat İşleri Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nakliye hizmetleri gerçekleştirilirken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar eşyaların ambalajlaması ve paketlemesidir. Taşınacak eşyaya uygun ambalajlama malzemeleri tercih edildiği taktirde nakliye işleri hızlı, sorunsuz ve güvenilir bir şekilde tamamlanmaktadır. Firmamız evden eve taşımacılık esnasında eşyalarınızın en ufak bir zarar görmemesi için en profesyonel ambalajlama malzemeleri ve yöntemleri kullanmaktadır.

Kırılabilir eşyalarınıza dışarıdan gelecek herhangi bir darbeye karşı oldukça sağlam malzemelerden üretilmiş ambalaj malzemeleri ile kaplanır. Ambalajlama işleminden sonra kırılabilir eşyaların zarar görmemesi için ambalaj kutuları içerisine havalı naylonlar konur. Bu sayede cam, ayna ve vazo tarzı süs eşyalarınız hasar görmeden evden eve taşınır.