Evden eve nakliyat firmaları sigortalı taşımacılık ilkesine göre hizmet eder. Eşyalarını güvenli bir biçimde taşımak isteyenlerin tercihi genelde nakliyat firmalarından yanadır. Yoksa 1 kamyon tutup 2 hamalla taşıma işlemini yapabilirsiniz. Taşıma zor ve sıkıntılı bir süreçtir. Kamyon kiralama, 2 hamalın ücreti, eşyaların kırılıp dökülmesi durumları düşünüldüğünde işi nakliyat firmalarına vermek en güzelidir. Hiçbir sıkıntıya girmeden eşyanız evinizden alınır taşınacağınız eve taşınır ve üstelik kurulum montajı da yapılır. Kayadibi evden eve nakliye firması olarak işi ucuza kapatıp ev taşımak isteyen binlerce mağdur insanların durumunu gördüğümüz için taşımacılığı mutlaka işinin ehli bir firmaya teslim etmelisiniz.

Sigortalı taşımacılık zorunlu olarak yapılmaz kişilerin isteğine göre dilerseniz taşıma işlemi sigortalı yapılır. Kayadibi evden eve nakliyat firması olarak taşıma işlemini mutlaka sigortalı yapmanızı tavsiye ederiz yolda eşyalarınızın başına neler geleceğini bilemezsiniz. İşin ucuzuna kaçıp eşyalarınızı sigortalatmazsanız olası bir kaza belada büyük sıkıntılara girersiniz. Sigortalı eşyaların başına gelebilecek tüm hasarlarda sigorta şirketleri karşılamaktadır. Bu anlamda içiniz rahat biçimde eşyalarınızı taşımış olursunuz. Sigortalama sırasında firma yetkilileri tüm eşyalarınızı ambalajlayıp paketler. Tüm eşyalarınızın bedeli sözleşmeye yazılır. Sözleşmede sigorta bedeli ve olası bir durumda sigorta firmasının size ödeyeceği miktarlar belirtilir.

Özellikle şehirlerarası taşımacılıkta sigortalatmak oldukça önemlidir. Mesafe uzadıkça eşyalarınızın risk faktörü de artmaktadır. Olumsuz hava koşullarını da düşündüğünüzde sigortalı taşımak  oldukça mantıklı gelmektedir.  2009 yılından bu yana hizmet veren nakliyat firmamızda taşımalar sigortalı bir şekilde yapılır. Şimdiye kadar binlerce taşıma işleminde hep ardımızda mutlu yüzler bıraktık.  Taşıma konusunda güvenilir bir firma arıyorsanız aşağıdaki iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Sigortalı Taşımacılığın Avantajları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir